Головна » Фотоальбом » Історичні фото » Фотографія

Фотографія

Цікавий варіант написання самої назви міста у правому верхньому куті. Під час реформи російської орфографії 1917-1918 років було скасовано використання твердого знаку в кінці слів. Отже, фото зроблено до цієї дати, на початку XX ст.
Чітко видно вивіску "Петербурзькі номера". Очевидно, що це готель. Вірогідно, що він розташовувався близько до залізничної станції (хоча не факт). З 31 квітня 1914 року місто Санкт-Петербург перейменовано у Петроград по тій причині, що попередня назва мала німецький відтінок, а почалася Перша світова війна, у якій Німеччина була супротивником Росії. Тому датування знімку відтягується до початку бойових дій.
По своїй суті - це поштівка. Я думаю, ви бачили з цієї серії вигляд привокзальної вулиці (сучасної Слави). Отже, в наборі повинні бути ще фотографії, і їх треба шукати.
І саме цікаве. Внизу значиться прізвище фотографа - С.Баум. В нашому музеї я бачив фото із Волочиська з штампами різних ательє. Потрібно вияснити, чи не зустрічається серед них любительське фото Баума.
Заходив на вказаний сайт. Там помилка. Волочиськ стоїть в розділі "Подільська губернія", хоча до революції 1917 р. ми були волосним центром Старокостянтинівського повіту Волинської губернії і ніякого відношення до Поділля не мали.
608 0 5.0

Додано 30.07.2011 admin

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]