Головна » Статті » Волочиське УТМР

Наказ про відкриття ОХОТИ 2011 року

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Положення про Державний комітет лісового господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 року № 883, наказу Державного комітету лісового господарства України від 17.04.2009 року № 102 «Про проведення полювання у мисливський сезон 2009/2010 року», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.04.2009 року за № 367/16383,


НАКАЗУЮ: 1. Установити такі строки полювання: 1.1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) – з 18-ї години 15 серпня до 27 грудня 2009 року включно. 1.2. На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника – з 18-ї години 15 серпня до 27 грудня 2009 року включно. 1.3. На перепілку – з 18-ї години 15 серпня до 31 жовтня 2009 року включно.

Відстрільні картки для проведення полювання на перепілку видавати тільки власникам чистокровних лягавих мисливських собак. 1.4. На пернату дичину, вирощену на фермах і випущену в мисливські угіддя «під постріл» – з 15 серпня до 27 грудня 2009 року.

1.5. Індивідуального полювання на копитних тварин: 1.5.1. На самця козулі (з урахуванням селекційного відбору) – з 04 жовтня до 27 грудня 2009 року включно; 1.5.2. На самця кабана, молодняк кабана, оленя плямистого, молодняк оленя плямистого (до 2-х років), а також на самок кабана та козулі – з 07 листопада 2009 року до 27 грудня 2009 року включно; 1.6. Колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин – з 07 листопада 2009 року до 27 грудня 2009 року. 1.7. На зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку, бобра – з 07 листопада 2009 року до 31 січня 2010 року.

2. Установити, що: 2.1. Днями полювання є: 2.1.1. На пернатих – субота й неділя, а середа до 04 листопада 2009 року включно. На вирощену на фермах та випущену «під постріл» пернату дичину – усі дні тижня (за умови наявності спеціально відведених для цієї мети наказом користувача мисливських угідь ділянок); 2.1.2. На копитних при індивідуальному полюванні – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя; 2.1.3. На хутрових – субота й неділя.

2.2. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць.

Норми відстрілу єнотоподібного собаки та лисиці не лімітовано. 2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей 3 куликів 10 качок 5 голубів 10 лисок 7 перепілок 15 Перната дичина, вирощена на фермах «під постріл», – не лімітовано.

2.4. Полювання на зайця-русака, єнотоподібного собаку, лисицю та пернату дичину проводити за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах установленої пропускної спроможності угідь.

2.5. Полювання на диких парнокопитих тварин та бобра проводити за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2009/2010 року та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 02.04.2007 № 129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 за №389/13656 (далі – Положення). 2.6. Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле і т.п.) протягом сезону.

2.7. Добування вовка, лисиці та єнотоподібної собаки дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями з дозволу Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу державного управління з охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області за письмовою заявкою користувача мисливських угідь. 2.8. Умови організації та здійснення полювання іноземцями, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь.

2.9. Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 9 жовтня 2001 року № 94, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2009/2010 року.

2.10. Відлов з метою переселення в угіддя інших користувачів у рахунок ліміту добування 2009/2010 року дозволяється проводити в усі дні тижня: парнокопитих тварин – з 1 вересня 2009 року до 01 березня 2010 року. На кожну відловлену тварину, до початку її вивезення, обов’язково закривається ліцензія.

2.11. При проведенні полювання мисливець зобов’язаний самостійно проводити облік добутої ним дичини, який ведеться в ліцензії або відстрільній картці та контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на пернату дичину – кількість та вид добутої дичини після його завершення; на хутрових та парнокопитних звірів – на місці відстрілу тварини. До початку проведення полювання в контрольну картку обліку добутої дичини мисливцем вносяться дата, назва користувача мисливських угідь, місце проведення полювання, та номер ліцензії або відстрільної картки.

Полювання на хутрових звірів в лісових угіддях області проводити виключно по разових відстрільних картках користувачів мисливських угідь.

При проведенні полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів на території держлісфонду проводити обов’язкову реєстрацію мисливців в день полювання в лісництвах.

2.12. Всі ліцензії реєструються в журналі користувача мисливських угідь (повинен бути прошнурований та скріплений печаткою державного органу лісового господарства) та в журналі Хмельницького обласного управління лісового господарства після заповнення всіх реквізитів. Встановити день реєстрації – четвер.

Всі ліцензії реєструються в лісництвах по місцю проведення полювання. З цією метою, з 07.11.2009 і до закінчення мисливського сезону, в дні проведення полювання в конторах лісництв встановити чергування з 07 до 16 години.

Ліцензія з незаповненими реквізитами, виправленнями, простроченими термінами полювання або незареєстрована у вище зазначених журналах вважається не дійсною, а полювання з нею – незаконним. 2.13. Після проведення спортивного полювання мисливець, якому було видано ліцензію, зобов’язаний повернути її користувачеві.

У 10-денний термін, після закінчення сезону полювання, користувачі подають в Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства звіт про результат проведення полювань за ліцензіями з доданням закритих та невикористаних ліцензій.

3. Заборонити: 3.1. Полювання на всіх територіях відтворювальних ділянок користувачів мисливських угідь Хмельницької області (додаток 1), територіях природно-заповідного фонду (додаток 2), всіх інших заборонених територіях, в 200-метровій зоні навколо них та на території угідь, які не закріплені за користувачами.

3.2. Всяку стрільбу в темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу), полювання з використанням не мисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони, полювання з мисливською зброєю, яка належить іншій особі без її присутності або без наявності у мисливця та власника зброї відповідних дозволів, виданих органом внутрішніх справ, полювання з вогнепальною мисливською зброєю на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де може перебувати людина. 3.3. Проведення полювання на хутрових звірів із застосуванням нарізної вогнепальної зброї калібром більше 5,6 міліметра.

3.4. Полювання на парнокопитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалення, або набоїв, споряджених картеччю чи шротом. 3.5. Проведення полювання з собаками без паспорта на право полювання і яким не зроблено щеплення проти сказу в поточному році.

4. Користувачам мисливських угідь: 4.1. Установити місця та порядок проведення полювань, конкретні дати відкриття та закриття полювання на той чи інший вид мисливських тварин, дні полювання, норми добування тварин у межах, визначених цим наказом.

4.2. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин. Сезон полювання починати з підтвердження відповідними органами ветеринарної медицини згідно із Законом України «Про ветеринарну медицину».

4.3. Закривати полювання на окремий вид або всі види пернатої дичини в мисливських угіддях окремого користувача, району та регіону при виникненні або загрозі поширення особливо небезпечних хвороб, у тому числі спільних для тварин і людей. 4.4. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства і державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області.

Видачу відстрільних карток проводити відповідно до розрахунків пропускної спроможності мисливських угідь. 4.5. Заборонити видачу ліцензій, відстрільних карток мисливцям, які не мають посвідчення мисливця, або не отримали контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання на сезон 2009/2010 року з відміткою про сплату державного мита.

Видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із зазначенням у них конкретної дати та місця здійснення полювання.

Винні в порушенні цього пункту несуть відповідальність відповідно статті 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 4.6. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, організації та здійснення полювання.

4.7. Перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців і проведення інструктажів мисливцям з питань техніки безпеки при поводження із зброєю та здійсненні полювань.

Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають документи на право полювання передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

4.8. Провести наради з питань відкриття та проведення полювань, дотримання техніки безпеки на полюванні відповідно до Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженим наказом Держкомлісгоспу від 02 квітня 2007 року № 129 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 квітня 2007 року за № 389/13656. 4.9. Забезпечити облік добутої мисливцями дичини в контрольних картках обліку добутої дичини та порушень правил полювання.

4.10. В період мисливського сезону 2009/2010 року довести чисельність лисиці до оптимальної (щільність 0,5-1 голова на 1 тисячу га). 4.11. Забезпечити належну охорону державного мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання й техніки безпеки.

5. Директорам державних підприємств лісового господарства: 5.1. Забезпечити своєчасний обмін контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання. 5.2. У співпраці з Державною екологічною інспекцією в Хмельницькій області та органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням користувачами мисливських угідь вимог законодавства при видачі ліцензій та відстрільних карток на добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, дотримання мисливцями правил полювання, норм добування тварин та техніки безпеки.

5.3. З початку сезону полювання кожний понеділок мисливствознавцям районів по телефону 78-54-58 доповідати про виявлення порушень правил полювання та відстріл парнокопитних звірів.

6. У випадку скоєння нещасних випадків на полюванні терміново інформувати по телефону 78-81-55, 78-54-58 Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства та 70-26-43 і 55-22-95 обласну раду УТМР.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника управління лісового та мисливського господарства Хоптинця В.М. 8. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області.

Начальник управління В.М. Лісовий ПОГОДЖЕНО: Начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області Г.А. Сагайдак Начальник головного управління ветеринарної медицини в Хмельницькій області М.В. Айшпур ДОДАТОК 1 до наказу Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства 24.06.2009 № 42 Відтворювальні ділянки користувачів мисливських угідь Хмельницької області Білогірської р/о УТМР 1. Лісові угіддя урочища «Дзвінки», «Тудин» 2. Угіддя Йосипівської, Денисівської, Перерослівської, Квітневської, В’язовецької, Гулівецької, Коритенської та Мокроволянської сільських рад. Загальна площа відтворювальних ділянок – 11,1 тис. га. Віньковецька р/о УТМР 1. Ур. «Осламівський ліс», «Дубина», «Вікнене», «Дашківецький ліс». Польові угіддя Яснозїрської та Грим’ячської сільських рад, польові угіддя біля сіл Пилипи Олександрівські та Малий Олександрів. 2. Об’єкти ПЗФ: «Зінківський», «Віньковецький», «Жишковецький», «Калюсецька гора», урочища «Балки», «Піддубне».

Загальна площа відтворювальних ділянок – 7,5 тис.га. Волочиська р/о УТМР 1. Мисливські польові угіддя СВК "Червона Зірка” Копачівської сільської ради, СВК "Лозівський” Лозівської сільської ради, СТОВ "Злагода” Порохнянської сільської ради, СТОВ "Гарнашівське” Гарнашівської сільської ради, ФГ "Марія” Писаровецької сільської ради, "Агро-ЮГ-В” Криштопівської сільської ради розміщені між залізничною дорогою та автотрасою "Тернопіль-Хмельницький”.

2. Мисливські польові угіддя "Обрій Плюс” Трительницької сільської ради розміщені між залізничною дорогою та полями Бокіївської сільської ради.

3. Мисливські польові угіддя СТОВ "Ін’яр” Гайдайківської сільської ради, СТОВ "Південний Буг” Купальської сільської ради, СТОВ "Б. Хмельницького” Чернявської сільської ради, "Стіомі-Холдінг” Бубнівської сільської ради розміщені між автотрасою "Купіль-Наркевічі” і населеними пунктами Гайдайки, Червона, Нова Бубнівка, Бубнівка, (крім водойми Нова Бубнівка). 4. Об’єкти ПЗФ: «Маначинський», «Ожаровецьке».

Загальна площа відтворювальних ділянок – 15,9 тис. га. Городоцька р/о УТМР 1. Лісові угіддя ДП "Ярмолинецький ЛГ”: ур. "Олександрівка”, ур. "Турчинці” Сатанівського л-ва, ур. "Зарутка”, ур. "Остапківці” Ярмолинецького л-ва площею 1,8 тис. га; 2. Лісові угіддя "Горліс”: ур. "Макарів”, ур. Катрушино”, ліси сіл Н.Світ, Матвійківці, Курівка, Мартинківці, Стара Пісочна, Нова Пісочна, Клинове, Хмелівка площею 1,2 тис. га; 3. Польові угіддя Лісогірської, Ново-Світської (крім с. Іванівна), Хмелівської, Клинівської, Старо-Пісочанської, Остапковецької, Хоптинецької, Курівської сільських рад, села Шишківці Кузьминської сільської ради площею 16,8 тис. га. Загальна площа відтворювальних ділянок – 19,8 тис. га. Деражнянська р/о УТМР Відтворююча ділянка в межах: – з північної: від с. Черешенька по границі Летичівського р-ну до с. Городище; – з східної сторони: с. Городище по дорозі до смт. Вовковинці; – з південної: від смт. Вовковинці по залізничній колії до м. Деражня; – західної сторони: від м. Деражня по дорозі до сіл Нижне, Черешенька і до границі Летичівського р-ну. Загальна площа відтворювальних ділянок – 12,2 тис. га. Дунаєвецька р/о УТМР 1. Ур. «Нестеровецька дача» ліси КП «Лісовик» та прилеглі польові угіддя сіл Нестерівці, Зеленче, Ганівка. 2. Ур. «Довжок», ліси КП «Лісовик» та прилеглі польові угіддя сіл Держанівка, Велика Побійна, Лисець, Мала Побіянка.

3. Загальна площа відтворювальних ділянок – 18.9 тис.га. Ізяславська р/о УТМР 1. Лісові угіддя «Кунівська дача» кв. 37-39, «Лютарська дача» кв. 53-55 Військового лісгоспу, «Кунівська дача кв. 45-49 ДП Ізяславське ЛГ, ліси комунального підприємства Плужнянської, Радошівської, Тернавської сільських рад; 2. Польові угіддя сільськогосподарських товариств: «Маяк» та «Перемога» (М»якотинська с/р), ім. І-го Травня (Дертківська с/р), «Промінь» (Шекеренецька с/р), «Полісся» (Борисівська с/р), «Горинь» (Сошненська с/р), «Дружба» (Плужнянська с/р), «Поліське» (Поліська с/р), «Хлібороб» (Білогородська с/р), «Урожай» (Двірецька с/р), «Мир» (Мислятинська с/р), «Нива» (Михнівська с/р), «Урожай» (Завадинецька с/р), «Ізяславль-Агро» (Радошівська с/р), «Слава» (Білівська с/р), «Ріпківське» (Ріпківська с/р), «Топори» (Топорівська с/р), «Агро Віста» (Тернівська та Сахнівецька с/р), «Відродження» (Щурівська с/р), «Шевченка» (Ліщанська с/р), «Горького» (Теліжинецька с/р), «Прогрес» та «Світанок» (Христівська с/р), «Черняхівського» Новосільська с/р), ім. Кірова (В.Пузирецька с/р) 3. Об’єкти природо-заповідного фонду: «Першотравневий», «Шекеренецький», «Адамове займисько», «Сохужинецький».

4. Загальна площа відтворювальних ділянок – 17,9 тис. га. Кам’янець-Подільска р/о УТМР 1. Лісові угіддя: урочища «Совий яр», «Панівецька дача», «Кармалюкова гора», «Чапля», «Довжоцька дача», «Наддністрянський», «На валу», "Подільська дача» ; 2. Польові угіддя в межах с. Оринін – автомагістраль – границя з Чемеровецьким районом; 3. Ділянка в межах: с. Суржа – с. Кудренці – р. Збруч – межа з МРГ «Подільський мисливець» – с. Лясківці; 4. Ділянка в межах: с. Сахкамінь – автодорога – залізниця; 5. Ділянка в межах: с. Вихватнівці – с. Привітне – р. Студениця – автодорога; 6. Ділянка в межах: с.Грушка, р- Жван – смт. Стара Ушиця – автодорога.

Водноболотні угіддя дільниці Дністровського водосховища, що примикають до заказників «Чапля» та «Наддністрянський» Загальна площа відтворювальних ділянок – 23,0 тис. га. Красилівська р/о УТМР В межах: від Антонівського перехрестя з правої сторони дороги на м. Ізяслав до границі з Ізяславським районом, від Антонівського перехрестя по польовій дорозі на с. Росолівці до границі з Старокостянтинівським районом (в межах Красилівського району) за винятком ур. Чернятин Антонінського л-ва ДП Старокостянтинівського ЛГ в межах лісового фонду. Загальна площа відтворювальних ділянок – 18,0 тис. га. Летичівська р/о УТМР 1. Ур. Чоботарня, «Городська дача», ур.»Козачки» кв. 20, Летичівський спецлісгосп кв. 29,33-35 (біля лагеря «Берізка» поблизу с. Снитівка), ур. «Долина».

2. Польові угіддя Руднянської сільської ради (від смт. Летичів до с. Подільське повздовж автодороги «Летичів-Хмельницький» – права сторона; ліва сторона від смт. Летичів до границі угідь «Лисогірська дача» та дороги до с. Рудня).

Землі Летичівської селищної ради від смт. Летичів до ур. «Городоцька дача», від с. Залетичівка поля навколо ур. Чоботарня до Казачанської дороги.

Загальна площа відтворювальних ділянок – 7,8 тис.га. Новоушицька р/о УТМР 1. Польові угіддя Пилипохребтіївської та Куражинської сільських рад; 2. Лісові угіддя – заказники «Калуський», «Дністровський», «Данилівський»; 3. Водно-болотні угіддя – затоки Дністровського водосховища.

Загальна площа відтворювальних ділянок – 16,0 тис. га. Полонська р/о УТМР 1. Відтворююча ділянка в межах: – з заходу: від с. в. Березина по правому березір.

Хомора до «Гамарні», а далі по автодорозі В. Березина-Полонне; – з півночі: від м. Полонне по автодорозі Полонне- Миропіль до границі області; – зі сходу: від границі області по дорозі Полонне-Миропіль до с. Дубовий Гай; – з півдня: від с. Дубовий Гай по дорозі до с. В. Березина на землях сіл: Новоселиця, Котелянка, Любомирка, Дубовий Гай, Прислуч. Загальна площа відтворювальних ділянок – 11,4 тис. га. Об’єкти ПЗФ: «лісок Громадський», «Адамів гай», «Богданів гайок», «Гірчуків гайок», «Великоберезнянський орнітологічний заказник».

Славутська р/о УТМР 1. Лісові угіддя: центральний масив Славутського л-ва – 5,2 тис.га, лісові угіддя Шепетівського військового лісгоспу – 1,1 тис.га.; 2. Лісові угіддя Марачівської, лісові та польові угіддя Берездівської, Миньківської, Клепацької, польові угіддя Манятинської, Хоровецької, Мухарівської сільських рад. Загальна площа відтворювальних ділянок – 17,0 тис. га. Старокостянтинівська р/о УТМР 1. Мисливські угіддя Вишнопільської (сіл Вишнопіль, Северини, М. Вишнопіль, Мартинівка), Корживецької (сіл Корживка, Махаринці), Ст. Остропільської (Ст. Остропіль, Калинівка), Сербинівської (сіл Левківка, Йосипівка, Сербинівка) сільських рад. 2. Об’єкти ПЗФ: Пеньковецької (сіл Драчі, Андронівка), Сковородецької (с. Сковородки), Решнівецької (с. Решнівка), Миролюбнинської (ур. «Венеція», «Морозівка») Загальна площа відтворювальних ділянок – 19.5 тис. га. Старосинявська р/о УТМР 1. Лісові угіддя :Ур. «Щербані», "Березина” Старосинявського л-ва; 2. Угіддя Бабинської, Мшанецької та Заліснянської сільських рад. Загальна площа відтворювальних ділянок – 9,7 тис. га. Теофіпольська р/о УТМР 1. Мисливські угіддя ДП «Україна 2001» с. Бережинці, СФГ «Кузьминці» с. Кузьминці, СТОВ «Нива» с. Поляхова. 2. Об’єкти ПЗФ: «Лазучинський», «Жердянський каньйон», «Михиринецький», «Караїна», «Новоіванівський», «Маложеребківський» Загальна площа відтворювальних ділянок – 9,6 тис. га. Хмельницьке районне мисливсько-рибальське господарство УТМР 1. Ур. «Лісові Гринівці», «Лезнівський ліс», «Осташки», „Стуфчинці” Хмельницького л-ва; 2. Мисливські угіддя «Зони покою» навколо м. Хмельницький: з півночі – від с. Давидківці по р. Зінчиця до с. Климашівка, з заходу – від с. Климашівка по залізничній дорозі до с. Олешин, далі по шляху до с. Малащівці, далі по шосейній дорозі до Львівської траси; з півдня – від Львівської траси по об’їзній дорозі до с. Копистин, з сходу – від с. Копистин по об’їзній дорозі до с. Давидківці.

Загальна площа відтворювальних ділянок – 21,0 тис. га. Чемеровецька р/о УТМР 1. Угіддя первинних мисливських колективів: Більський (с. Степанівка), Голенищівський (с. Голенищего), Жабенецький (с. Жабенці), Зарічанський (с. Зарічанка), Сокиренецький (с. Сокиренці), Хропотівський (с. Хропотова), Гусятинський (с. Бодмарівка), Івахнівці агроліс; 2. Об’єкти ПЗФ: «Сорочинські Товтри», «Велика та Мала Бугаїха», «Івахновецький», «Циківський», «Сокіл», «Товтра Самовита», «Черчецька Товтра», «Вільховецькі Товтри», «Івахновецький ліс». Загальна площа відтворювальних ділянок – 12,8 тис. га. Шепетівська р/о УТМР 1. Романівське л-во кв. 34-57, Кліментовичське лісництво кв. 111-121 ; 2. Мисливські угіддя Вовківецької, Мокіївської, Рожичнянської сільських рад та польові угіддя біля сіл Жолудки та Новичі. Загальна площа відтворювальних ділянок – 17,0 тис. га. Ярмолинецька р/о УТМР Відтворююча ділянка в межах: – з заходу: від с. Солобківці по автодорозі Дунаївці-Хмельницький до перехрестя з дорогою на с. Сутківці; – з півночі: від автодороги Дунаївці-Хмельницький до с. Сутківці; – зі сходу: від с. Сутківці по автодорозі до Покутинецького перехрестя: – с. півдня: від Покутинецького перехрестя до с. Солобківці.

На землях селищних рад Соколівка, Сутківці, Солобківці, Глушківці, Баранівка. Загальна площа відтворювальних ділянок – 16,0 тис. га. Мисливсько-рибальське господарство обласної організації УТМР 1. Лісові угіддя: урочища «Пилявецько-Дудніково», «Шкуропатово» Пархомівського л-ва ДП "Хмельницьке лісомисливське господарство”, урочища «Семереньки», «Самчинці» Сковородецького л-ва ДП "Старокостянтинівське ЛГ”; 2. Польові угіддя агрофірми «Обрій» с. Голосків та с. Русанівці Летичівського району Загальна площа відтворювальних ділянок – 5,2 тис. га. Хмельницька гарнізонна рада ТВМР 1. Лісові угіддя: ур. Марковецька дача кв. 26-31 площею 412 га. 2. Польові угіддя Сьомаківської сільської ради площею 3213 га. Загальна площа відтворювальних ділянок – 3,6 тис. га. МРГ "Подільський мисливець” Лісові угіддя ДЛФ Кадиєвецького л-ва кв. 9-24 Польові угіддя контуром по дорогах Залісся –1 – Чорнокозинці (включаючи ліс "Надра Кам’янеччини”) – Параївка – Залісся –1 Загальна площа відтворювальних ділянок – 1,9 тис. га. ДП "Ізяславське лісове господарство” "Михельська дача” кв.1-10, 34-37 Михельське л-во, "Лютарська дача” кв. 1-8, 32-34, 37-39, 44, 49 Лютарське л-во, "Плужнянська дача” кв. 1-43, 50-56, 125, 126 Плужнянське л-во. Загальна площа відтворювальних ділянок – 5,5 тис. га. ДП "Кам’янець-Подільське лісове господарство” ур. "Кадиєвецька дача” кв. 35-47 Кадиєвецького л-ва., ур. "Мукарівська дача” кв. 38-50, 53-59 Малієвецького л-ва, ур. «Маківська дача» кв. 49-56 Маківського л-ва. Загальна площа відтворювальних ділянок – 2,3 тис. га. ДП "Летичівське лісове господарство” Ур. "Вербицька дача” кв. 21-22, 27-30, 36-39, 43-45 Загальна площа відтворювальних ділянок – 0,8 тис. га. ДП "Славутське лісове господарство” Романівське кв. 23-27, 34-37, Жуківське л-во кв. 8-22. Загальна площа відтворювальних ділянок – 4,2 тис. га ДП "Старокостянтинівське лісове господарство” ур. «Новики», «Черна», «Мацевичі», Самчиківського л-ва. Загальна площа відтворювальних ділянок – 0,5 тис. га. ДП "Хмельницьке лісомисливське господарство” Ур. ”Страшевська дача” кв. 1-25 Червонозірського л-ва, ур. "Загінці” кв. 13-30 Михайлівського л-ва. Угіддя Давидковецької, Бахматівської, Вербецької, Вербка Мурованої, Михайлівської, Загінецької, Грим’ячської сільських рад, ДПДГ "Зоря” (с. Пирогівці), риборозплідники ВАТ "Хмельницькрибгосп” Загальна площа відтворювальних ділянок – 4,9 тис. га ДП "Шепетівське лісове господарство” Полонське л-во кв. 59-67, 76-86, 93-102, 108-113, Кліментовицьке л-во кв. 15, 16, 35, 36, 38, 39, 43-47, 53-56, 60-63, 78-96. Загальна площа відтворювальних ділянок – 5,4 тис. га. ДП "Ярмолинецьке лісове господарство” Ур. "Довжок кв. 18-28, ур. Корабельна роща” кв. 32-45, 48-51, 61-64 Віньковецького л-ва; ур. "Сатанівська дача” кв. 11-64 Сатанівського л-ва.; ур. «Івахнівці» кв. 3, «Вишнівчицька дача» кв. 6-10, 12, 20-21, 28-29, 31-36, 43-46, 48, 51 Вишнівчицького л-ва; Загальна площа відтворювальних ділянок – 5,8 тис. га Начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства В.М. Лісовий ДОДАТОК 2 до наказу Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства 24.06.2009 № 42 Перелік об’єктів природо-заповідного фонду, на яких забороняється проведення полювання.

Білогірський район 1. Семенівське – заповідне урочище 13,3 га – заплава річки Семенівка , поблизу с. Денисівка. 2. Голубі озера – гідрологічний – 74,0 га між селами Жижківці і Синітки.

3. Денисівський – орнітологічний – 8,0 га в межах с. Денисівка. Віньковецький район 1. Зіньківський – ланшафтний – 35,0 га лісове ур. «Станіславів яр» с. Зіньків.

2. Віньковецький – ботанічний – 14,5 га Віньковецьке л-во кв. 30,42 Ярмолинецький лісгосп.

3. Ур. «Балки» – лісовий 12,9 га 3 км від с. Охримівці. 4. Ур. «Піддубне» – лісовий – 16,0 га – північний і південний схили яру вздовж шляху Калюсик- Осламів.

5. Женишковецький – гідрологічний – 70,0 га поблизу с. Женишківці. 6. Калюсецька гора – комплексний – 15,0 га – поблизу с. Калюсик, урочище «Щомб».

Волочиський район 1. Моначинський – гідрологічний – 206,0 га – поблизу с. Рабиївка. 2. Ур. « Ожигівське» – гідрологічний – 8,6 га – за 1,5 км від с. Ожигівці, вздовж автотраси Волочиськ-Авратин.

3. Авратинський – гідрологічний 36,0 га поблизу с. Збручівка.

4. Сірчано-водне джерело – гідрологічна 0,25 га поблизу с. Сарнів . Городоцький район 1. Карбчиївський – ботанічний – 111,0 га – поблизу с. Великий Корабчіїв.

2. Шандрівський – гідрологічний – 28,0 га біля с. Іванківці. 3. Білинщина – загальнозоологічний – 65,0 га – 3 км на захід від с. Підлісний Олексинець.

4. Міліцейський став – гідрологічний – 19,0 га за 3 км на північ від с. Пільний Олексинець. 5. Кошарницький – ландшафтний – 120,0 га ур. «Кошарка» між с. Чорниводи і м. Городок.

6. Іванковецький – ландшафтний – 1014,5 га – Сатанівське лісництво кв. 17,20,23,26,30,34,36,38,39,42,45,50,52,54,60,62. 7. Городоцький – ботанічний – 150,0 га Ярмолинецьке л-во кв. 51,53,54,56. 8. Тарасівський – орнітологічний – 5,3 га Сатанівське л-во кв. 1. 9. Гора над Смотричем – ландшафтний – 3,6 га біля с. Кузьмин. Деражнянський район 1. Чиста криничка – гідрологічна – 6,9 га поблизу с. Слобідка Шелехівська.

Дунаєвецький район 1. Зарутка зелена – ботанічний – 224 га Дунаєвецьке л-во. 2. Гора «Сокіл» – ландшафтний – 42,9 га лісовий масив СГЛКП «Лісовик» кв. 25. 3. Залісецький – ботанічний – 70,0 га – Дунаєвецьке л-во кв. 80. 4. Ступенці – зоологічний – 32,8 га Ур. «Ступенці» поблизу с. Маків. Ізяславський район 1. Михельський – гідрологічний – 109,0 га Михельське л-во кв 6. 2. Озеро «Святе» – гідрологічний – 8,2 га Михельське л-во кв. 3, 8. 3. Конвалія травнева – ботанічний – 39,9 га Плужнянське л-во кв. 30, 42. 4. Першотравневий – ботанічний – 44,0 га за 1,5 км від с. Дертка.

5. Шекеринецький – гідрологічний – 52 га в 3 км на північ від с. Шекеринці.

6. Сохужинецький – гідрологічний – 53,0 га – за 1 км від с. Сохуженці. 7. Лютарський – загальнозоологічний – 35,7 га Лютарське л-во кв. 31, 33, 37. 8. Плужнянський – орнітологічний – 1,4 га Плужнянське л-во кв. 60. 9. Плужнянське – зоологічна – 17,7 га Плужнянське л-во кв. 1,2. 10. Адамове займисько – заповідне урочище – 7,0 га поблизу с. Радошівка.

Кам`янець – Подільський район 1. Кармалюкова гора – ландшафтний – 7650 га – Маківське л-во кв . 44,45,48-51,54,58,61,67,69,68,71,70,52,53,55,63,65,66. 2. Чапля – ботанічний – 177 га схил р. Тернава на південь від с. Делешин. 3. Совий яр – ландшафтний – 827 га – Подільське л-во . кв 20-32. 4. Княжпільський – ландшафтний – 821 га Подільське л-во кв. 7-25. 5. Панівецька дача – ботанічний – 923 га Панівецьке л-во кв. 17-31. 6. Товтра Вербецька – ботанічний – 9,3 га поблизу с. Гуменці.

7. Нижні Патринці – ботанічний – 80,0 га Староушицьке л-во кв. 41. 8. Довжоцький – ботанічний – 655,0 га Кадієвецьке л-во кв. 48-57,59-61. 9. Староушицький – ландшафтний – 2715,0 га Староушицьке л-во кв. 6-11,14,15,19-27,30-40,41-47. 10. Китайгородський ліс – ботанічний – 84,0 га схил р.Тернави поблизу с. Китайгород. 11. Мукшанський – ботанічний – 21,0 га – поблизу с. Жовтневе.

12. Устянський – ботанічний –12,0 га поблизу с. Устя. 13. Нігинська товтра – ботанічний – 3,5 га – поблизу с. Нігин.

14. Лазарево – ботанічний – 160,0 га Панівецьке л-во кв. 1-4. 15. Наддністрянський – ботанічний – 1167,0 га – Подільське л-во кв. 66-69 та ліс радгоспу «Наддністрянський».

16. На валу – ботанічний – 215,0 га Панівецьке л-во кв. 30-33. 17. Павлові криниці – ентомологічний – 6,0 га поблизу с. Нефедівці. 18. Брідок – ентомологічний – 6,5 га поблизу с. Крушенівка.

19. Природне джерело – гідрологічний – 0,25 га Міськкомунгосп . Красилівський район 1. Красилівський – лісовий – 85,0 га Красилівське л-во., селекційно насіневий комплекс.

2. Западинський – лісовий – 30,0 га, лісове урочище на околиці с. Западинці.

3. Заслучнянський – лісовий – 26,8 га, за 1-1,5 км південніше с. Заслучне. 4. Кузьминський – орнітологічний – 918,3 га, 3 км на північний схід від смт. Красилів.

5. Гайдучино – ботанічний – 48,0 га Красилівське л-во кв. 83, 86. 6. Антонівський – гідрологічний – 576,0 га в межах с. Антоніни.

7. Росолівецький – гідрологічний – 114,0 га в межах с. Росолівці.

Летичівський район 1. Долина – ландшафтний – 255,9 га – смт. Летичів р. Вовк. 2. Башта – гідрологічний – 250,0 га, заплава р. Південний Буг, між с. Ставище, Трибухівка, Головчинці.

3. Луг і Круглик – гідрологічний – 156,0 га поблизу с. Голинищево.

4. Чоботарня – загальнозоологічний – 429,0 га Бохнянське л-во, кв. 6-13. 5. Щедрівський – орнітологічний – 1150,0 га Щедрівське водосховище. 6. Ярославський – орнітологічний – 990,0 га між с. Ярославка і Митківці.

7. Левада – орнітологічний – 35,09 га 2 км на північ від с. Горбасів.

8. Подільські криниці –гідрологічна- 7,0 га поблизу с. Подільське.

9. Козачки – заповідне ур.-28,0 га Козацьке л-во. кв. 20. Полонський район 1. Лісок Громадський – комплексний – 13,0 га в південно-західній частині с. В. Каленичі. 2. Адамців гай – комплексний –19,0 га в 1,5 км на північний схід від с. Коханівка.

3. Богданів гайок – комплексний – 7,9 га в 1,5 км південний захід від с. Новолабунь.

4. Гірчуків гайок – комплексний – 4,1 га лісовий масив серед полів в 2 км від с. Титків. 5. Великоберезнянський – орнітологічний – 500,0 га гирло р. Скрипівка та заплава р. Хомора на південний захід від с. В. Березна.

Славутський район 1. Теребіжі – ботанічний – 32,1 га Голицьке л-во кв. 64. 2. Хутірський – ботанічний – 46,8 га Хутірське л-во кв. 31,40,41. 3. Колонія підсніжника – ботанічний – 7,3 га Хутірське л-во кв. 29. 4. Сосновий бір – лісовий – 21,0 га – Голицьке л-во кв. 33. 5. Дубовий гай – лісовий – 19,0 га – Голицьке л-во кв. 39. 6. Праліс – лісовий – 39,5 га – південно-східна частина території Нетішинської міської ради Кривинське л-во кв. 15. 7. Дорогоща – лісовий –78,5 га – південно-східна частина території Нетішинської міської ради Кривенське л-во кв. 26, 27. 8. Голубе озеро – гідрологічне – 28,5 га – Голицьке л-во кв. 4, 5. 9. Голицький – геологічний – 6,6 га – Голицьке л-во кв. 58, 68. 10. Свята криниця – гідрологічне – 1,0 га – Славутське л-во кв. 21. 11. Виток р. Утка – гідрологічне – 20,0 га – Хутірське л-во кв. 32. 12. Три дуби – гідрологічне – 1,2 га – Хутірське л-во кв. 20. 13. Джерело здоров’я – гідрологічне – 3,14 га – Шепетівський військовий лісгосп, кв. 9. 14. Вільшина – заповідне ур. – 25,9 га Кривенське л-во кв. 3,6. 15. Княже озеро – гідрологічний 75,8 га на правому березі р. Горинь, між селами Крупець і Колом’є. Староконстянтинівський район 1. Підгорянський – лісовий – 38,0 га – Сковородецьке л-во. кв. 3. 2. Мартинівський – гідрологічний – 45,4 га на південний-схід від с. Мартинівка. 3. Пеньківський – загальнозоологічний – 123,6 га за 1,5 га від с. Драчі.

4. Андронівський – загальнозоологічний – 55,2 га – на північній околиці с. Андронівка. 5. Сковородецькі краєвиди – комплексний – 82,0 га на околиці с. Сковородки.

6. Решнівецький – комплексний – 66,4 га – біля с. Решнівка.

7. Венеція – комплексний – 14,0 га біля с. Миролюбне. 8. Левківський – комплексний – 52,0 га на південь вздовж р. Случ між селами Калинівка і Сергіївка .

9. Северин – комплексний – 40,6 га. На околиці с. Северин. 10. Ур. «Новики» – комплексний – 0,7 га Самчиківське л-во кв. 4. вид 5. 11. Морозівське – заповідне урочище – 10,0 га поблизу с. Миролюбне комплексний ліс кв. 3. Старосинявський район 1. Миколаївський – орнітологічний – 45,0 га заплава р. Іква.

2. Ур. «Бам» – гідрологічний – 44,3 га поблизу с. Паплинці.

3. Чарівська дача – зоологічний – 42,0 га Старосинявське л-во кв. 20. Теофіпольський район 1. Лазучинський – ландшафтний – 55,0 га – каньйон безіменної притоки р. Полкви, с. Лазучино.

2. Жердянські каньйони – ландшафтний – 82,0 га північно-західна частина сіл Воронівці і Немиринці.

3. Михиринецький – гідрологічний – 52,7 га на східній околиці с. Микиринці в заплаві р. Случ.

4. Караїна – гідрологічний – 4,2 га вздовж автотраси Теофіполь – Базалія поблизу повороту на с. Гальчинці , близько 1 км від с. Країна. 5. Новоіванівська – гідрологічний – 7,0 га за течією р. Случ.

Поблизу сіл Червоний случ та Новоіванівка. 6. Маложеребківська – гідрологічний – 14,0 га між селами М. Жеребки та Микиринці.

7. Жердя – комплексний – 20,0 га між селами Медисівка і Шибеко.

8. Колісецький – гідрологічний – 40,0 га за 1 км від с. Колісець на північний схід. Хмельницький район 1. Осташки – лісовий – 222,0 га Хмельницьке л-во кв. 12-15. 2. Бахматовецька колонія сірої чаплі – зоологічна – 4,7 га Червонозірське л-во кв. 16. 3. Лісогринівецький – заповідне урочище – 110,0 га – Червонозірське л-во кв. 85,86. 4. Лезнівецький – заповідне урочище – 114,0 га – Хмельницьке л-во кв. 37. 5. Корчі – заповідне урочище – 52,0 га в ур. «Корчі» в південно-західній частині с. Шпиченці.

6. Давидковецький – лісовий – 506,0 Хмельницьке л-во кв. 12-15. Чемировецький район 1. Івахновецький – ландшафтний – 155,0 га поблизу с. Івахнівці.

2. Циківський – ландшафтний – 290,0 га – Вербицьке л-во кв. 5,6. 3. Сокіл – ландшафтний – 56,0 га поблизу с. Цикова . 4. Велика та мала Бугаїха – ландшафтний – 66,0 га поблизу с. Голенищево.

5. Товтра «Самовита» – ботанічний – 15,0 га поблизу с. Залуччя.

6. Іахнівецький ліс – ландшафтний – 81,0 га – Вишнівчицьке л-во кв. 3. 7. Сорочинські Товтри – ландшафтний – 6,8 га в полі між селами Біле та Садове. 8. Черчецька товтра – ландшафтний – 4,5 га біля с. Черче.

9. Вільховецькі товтри – ботанічний – 47,0 га за 1 км на захід від с. Вільхівці .

10. Буковий ліс – ботанічний – 5,3 га лісове урочище «середня дубина» кв. 1. Шепетівський район 1. Шундерова дача – ботанічний – 23,2 га – Шепетівський військовий лісгосп кв. 3. 2. Шепетівський – лісовий – 91,8 га в північно-східній частині м. Шепетівка. 3. Купинський – гідрологічний – 12,0 га Климентовицьке л-во кв. 44. 4. Лизнявський – загальнозоологічний – 422,0 га Романівське л-во кв. 37- 40. 5. Червоноцвітський – орнітологічний – 36 га Климентовицьке л-во кв. 31, Мальованське л-во кв. 15. 6. Завадське – комплексна – 4,6 га Понінківське л-во кв. 16. Ярмолинецький район 1. Березина – заповітне урочище – 407,0 га Ярмолинецьке л-во кв. 34-41. Заступник начальника відділу лісового та мисливського господарства В.М. Красов
Категорія: Волочиське УТМР | Додав: admin (16.08.2011)
Переглядів: 1541 | Теги: Волочиськ УТМР | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]