Головна » Статті » Спорт

ФК Збуч не зміг переграти у себе вдома лідера групи -ФК Самбір.

Ця гра була дуже важлива для хмельничан , адже вони зустрілися з   ФК Самбір, командою яка за 6 турів пропустила лише 2 голи і очолювала турнірну таблицю.Перемога у цьому матчі давала змогу команді з Волочиська впритул наблизитись до верхівки таблиці  і нав'язати боротьбу за вихід з групи.
    Перемога була дуже близькою.В першому таймі господарі переважали у грі опонентів і зуміли першими відкрити рахунок у матчі.Але у другому таймі не змогли втримати переваги і пропустили такий непотрібний гол у відповідь.В результаті рахунок 1:1 і ФК Збруч розташувався на 5 місці турнірної таблиці з 10-ма очками в активі.

Наступний матч ФК Збруч проведе у себе вдома 29 червня.У гості завітає ще один лідер групи  -ФК «ОДЕК»

Категорія: Спорт | Додав: admin (31.07.2011)
Переглядів: 527 | Рейтинг: 0.0/0